P1020838-1500x1102UITSNEDE.png

muziek/toneel

Drumband De Eendracht

Lage Herenweg 7
06-12619609
0518-411962
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

van de drumband.

in week 19 (8 t/m 13 mei) hebben wij samen met de brassband "de eendracht"onze jaarlijkse bloemenactie gehouden. Ook deze keer hadden we weer een ruim assortiment prachtige bloemen
aangeleverd gekregen van de fa. Keegstra uit Nes ( dongeradeel). Dankzij de enthousiaste inzet van de leden van beide verenigingen waren deze bloemen na maandag en dinsdag volledig uitverkocht.
waaruit natuurlijk ook wel weer geconcludeerd mag worden dat uw enthousiasme om bloemen te kopen weer erg groot was.

                 hiervoor onze oprechte dank

Op 17 mei hebben we in het kader van de "anjercollecte"een muzikale rondgang door het dorp verzorgd en is de brassband volgens afspraak met de bijbehorende collectebus huis aan huis door het dorp geweest. Ook deze collecte is voor zowel de drumband als de brassband erg belangrijk omdat we vanuit dit fonds financiële ondersteuning kunnen vragen bij grote investeringen in b. v. instrumenten. Zo heeft de drumband van de opbrengst van de bloemenactie 4 nieuwe trommels met toebehoren ( draagbeugel,standaard en opberghoes) gekocht voor haar nieuwe leden die tijdens de eerder genoemde rondgang dus ook mee konden trommelen 

komende acties;

 begin oktober; traditionele enveloppen actie.

december; laatste actie van 2017; de kerststaven actie

 

 In onze regio (noord-fryslân) zien we langzaam maar zeker dat steeds meer drumband verenigingen wegens een tekort aan leden gedwongen zijn er mee te stoppen. Gelukkig heeft de drumband “de eendracht marrum” nog steeds voldoende leden om door te kunnen gaan als vereniging. Ook kunnen wij nog steeds optredens verzorgen.   Maar wel hebben wij onze zorgen over de toekomst en hopen daarom serieus dat er spoedig nieuwe leden zich zullen melden. Het is daarom dat wij dit jaar weer willen starten met de opleiding van nieuwe tamboers. Wij denken dan vooral aan jeugdleden (vanaf 10 jaar). Hoe en wanneer wij dit gaan doen hoort u nog van ons. Kunnen dan alleen jongeren lid worden van onze vereniging? Nee!, ook voor u /jou bestaat uiteraard de mogelijkheid om lid te gaan worden. De leeftijd van onze leden varieert van 10 tot 60 jaar. Velen van u zijn immers al wel eens lid van de drumband geweest en zijn om uit één lopende redenen er weer mee gestopt. Misschien mist u/jij dat drumband gevoel van toen toch wel meer dan u denkt. Kom dan gerust eens langs op een repetitieavond in “de Nije Tille”. Wij zijn daar bijna iedere woensdagavond gezellig bezig. 

 

activiteiten van de drumband in de maand juni 

7 juni repetitie  
14 juni repetitie           
15 juni mee werken aan dorpsfeest  
16 juni mee werken aan dorpsfeest  
17 juni mee werken aan dorpsfeest  
21 juni  repetitie  

 

 

leden en bestuur