header-foto8.png

muziek/toneel

Drumband De Eendracht

Lage Herenweg 7
06-12619609
0518-411962
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

 

Van de drumband.

Het is alweer een tijd geleden dat we iets van ons hebben laten horen. Maar nu is het de hoogste tijd om u te vertellen wat er komen gaat. We hadden het vorig jaar al aangekondigd maar toen is het door verschillende oorzaken niet door gegaan. Maar nu gaat het toch gebeuren, de drumband gaat proberen een oude traditie weer een nieuw leven in te ”trommelen” oftewel. . . .

Op zaterdag 14 april organiseert de drumband weer de “muziekuitvoering” een avond die u niet mag missen. U kunt dan luisteren en genieten van;

natuurlijk uw eigen                        drumband “de Eendracht”

en een gastoptreden van            drumband U.D.I. uit Oosternijkerk

en uitbundig lachen en genieten van de komische belevenissen van

Klún & knoffelhakke

Met hun nieuwste programma;

                                                     Dikke maten

Waar                     “de Nije Tille”

Wanneer            14 april

Aanvang              19.30 uur

 

  In onze regio (noord-fryslân) zien we langzaam maar zeker dat steeds meer drumband verenigingen wegens een tekort aan leden gedwongen zijn er mee te stoppen. Gelukkig heeft de drumband “de eendracht marrum” nog steeds voldoende leden om door te kunnen gaan als vereniging. Ook kunnen wij nog steeds optredens verzorgen.   Maar wel hebben wij onze zorgen over de toekomst en hopen daarom serieus dat er spoedig nieuwe leden zich zullen melden. Het is daarom dat wij dit jaar weer willen starten met de opleiding van nieuwe tamboers. Wij denken dan vooral aan jeugdleden (vanaf 10 jaar). Hoe en wanneer wij dit gaan doen hoort u nog van ons. Kunnen dan alleen jongeren lid worden van onze vereniging? Nee!, ook voor u /jou bestaat uiteraard de mogelijkheid om lid te gaan worden. De leeftijd van onze leden varieert van 10 tot 60 jaar. Velen van u zijn immers al wel eens lid van de drumband geweest en zijn om uit één lopende redenen er weer mee gestopt. Misschien mist u/jij dat drumband gevoel van toen toch wel meer dan u denkt. Kom dan gerust eens langs op een repetitieavond in “de Nije Tille”. Wij zijn daar bijna iedere woensdagavond gezellig bezig. 

de leden en bestuur van de drumband "de Eendracht"

Info; I. van Oosten.    tel 06-12619609

 

activiteiten van de drumband in de maand maart,april en mei  2018

  28 maart repetitie  
  4 april repetitie           
  11 april repetitie  
  14 april muziekuitvoering  
  18 april repetitie  
  21 april optreden in ferwert  
  25 april repetitie  
  2   mei geen repetitie mei vakantie
  9 mei geen repetitie i.v.m. bloemenactie
 


 

leden en bestuur