header-foto9.png

muziek/toneel

Drumband De Eendracht

Lage Herenweg 7
06-12619609
0518-411962
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

 

Van de drumband.

 

 Mede namens de brassband “de Eendracht “willen wij u van harte bedanken voor de zeer enthousiaste wijze waarop u hebt gereageerd op onze “bloemenactie” welke we in week 19 hebben gehouden. Door de royale wijze waarop u de bloemen heeft gekocht kunnen wij terug zien op een zeer succesvolle actie.


       inwoners van Marrum-W.Nijkerk bedankt voor uw steun.

De eerst volgende optredens van de drumband gaan plaatsvinden op 2 juni, in het kader van het dorpsfeest in blija en daarna komen er nog optredens op 14 en 16 juni als medewerking aan het dorpsfeest in marrum. En natuurlijk doet de drumband ook mee met de jubileumviering van het doarpsbelang op 14 juli.

Bestuur en leden van drumband wensen u nu alvast een fantastische zomer en een ontspannende vakantie toe.

  In onze regio (noord-fryslân) zien we langzaam maar zeker dat steeds meer drumband verenigingen wegens een tekort aan leden gedwongen zijn er mee te stoppen. Gelukkig heeft de drumband “de eendracht marrum” nog steeds voldoende leden om door te kunnen gaan als vereniging. Ook kunnen wij nog steeds optredens verzorgen.   Maar wel hebben wij onze zorgen over de toekomst en hopen daarom serieus dat er spoedig nieuwe leden zich zullen melden. Het is daarom dat wij dit jaar weer willen starten met de opleiding van nieuwe tamboers. Wij denken dan vooral aan jeugdleden (vanaf 10 jaar). Hoe en wanneer wij dit gaan doen hoort u nog van ons. Kunnen dan alleen jongeren lid worden van onze vereniging? Nee!, ook voor u /jou bestaat uiteraard de mogelijkheid om lid te gaan worden. De leeftijd van onze leden varieert van 10 tot 60 jaar. Velen van u zijn immers al wel eens lid van de drumband geweest en zijn om uit één lopende redenen er weer mee gestopt. Misschien mist u/jij dat drumband gevoel van toen toch wel meer dan u denkt. Kom dan gerust eens langs op een repetitieavond in “de Nije Tille”. Wij zijn daar bijna iedere woensdagavond gezellig bezig. 

de leden en bestuur van de drumband "de Eendracht"

Info; I. van Oosten.    tel 06-12619609

 

activiteiten van de drumband in de maand maart,april en mei  2018

  30 mei straatoptreden  iv.m. anjercollecte
  2 juni straatoptreden in blija   i.v.m. dorpsfeest        
  6 juni repetitie  
  13 juni repetitie  
  14juni straatoptreden in marrum  i.v.m. opening dorpsfeest
  16 juni optreden in marrum  i.v.m. optocht dorpsfeest
  20 juni repetitie  
  27 juni  repetitie  
  4 juli  repetitie  

 11 juli    repetitie

 14 juli    optreden                       i.v.m. jubileum  

                                                 doarpsbelang

 19 juli    repetitie                       laatste repetitie voor 

                                                 de zomervakantie

 

 


 

leden en bestuur